Baza klubów: kluby.cjg.gazeta.pl

Witaj w naszej bazie klubów. Znajdziesz tutaj podstawowe informacje o lokalach, najgorętszych imprezach w mieście, przewodnik po najpopularniejszych klubach, porady oraz zdjęcia. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Kluby, które mogą Ci się spodobać:

Klub Spiż

Mini browar, restauracja i klub Spiż znajduje się w Katowicach, przy ulicy Opolskiej. Spiż powstał w 2005 roku w budynku dawnej drukarni.

Klub Parlament

Klub Parlament znajduje się na gdańskiej starówce. Jest dużym, wielokondygnacyjnym lokalem z bardzo bogatą ofertą klubową oraz uznaniem w branży.

Hard Rock Cafe

Hard Rock Cafe choć jest znany na całym świecie i działa od blisko 40 lat w wielu krajach, dopiero w 2007 roku otworzył swój pierwsze w Polsce lokal - w Warszawie, przy ulicy Złotej.

Klub Huśtawka

Klub Huśtawka powstał w 2009 roku, a więc jest stosunkowo nowym miejscem na mapie miasta Warszawy. Właściciele lokalu starali się stworzyć miejsce unikalne z klimatem artystycznej bohemy.

Klub Rdza

Rdza jest jednym z najbardziej znanych klubów w Krakowie. Dzięki odnowionemu w 2009 roku wnętrzu i nowoczesnej aranżacji z przewagą szkła i akrylu wpisuje się pozytywnie w lokalny koloryt krakowskiej starówki.

Opera Club

Warszawa z pewnością posiada niezliczoną liczbę miejsc z rozbudowaną siecią podziemnych korytarzy, nigdy w pełni nie poznanych i zagadkowych. W jednym z takich miejsc, w podziemiach Opery Narodowej Teatru Wielkiego, mieści się Opera Club.

Klub Harenda

Klub Harenda to miejsce z prawdziwą historią wzorowane na tradycyjnych londyńskich pubach. Harenda zapoczątkowała swą działalność w latach '90 i jest najstarszym klubem w Warszawie.

Klub Dragon

Dragon to klub muzyczny z kilkunastoletnią już tradycją doskonałej zabawy u podnóża Tatr. Stanowi dobrą propozycję dla zmotoryzowanych, przed wszystkim ze względu na duży, strzeżony parking, tuż pod lokalem.

Klub Cień

Klub Cień to jedno z najpopularniejszych miejsc na mapie krakowskiego clubbingu. Ulokowany kilkaset metrów od Rynku Głównego w siedemnastowiecznym Pałacu Lubomirskich, zachwyca niepowtarzalnym imprezowym klimatem.

Space Club

Space Club mieści się na terenie dawnego klubu Lokomotywa. Wystrój lokalu jest połączeniem industrialnej przestrzeni z elegancką klubową stylizacją.

Warszawa z dzieckiem? »